Kuueaastase tüdruku pikaajaliste peavalude põhjuseks oli ajukasvaja

29.05.2019

Eilses Postimehes (T, 28.05.2019) on lugu meie armsast LennastKuueaastase tüdruku pikaajaliste peavalude põhjuseks oli ajukasvaja“ – tüdrukust, kes on julge ja enesekindel ega varja sugugi oma armi operatsioonidest, mis karmi diagnoosi tõttu on tulnud läbi teha. Vaatamata raskele haigusele on Lenna seltskonnas alati rõõmus ja särasilmne mis arvatavasti on päritud tema emalt Maia-Marilt.

LennaElu karmis teadmatuses ja pidevas hirmus on kurnav ja närvsööv. Sellele vaatamata panustab Maia-Mari juba teist aastat väga aktiivselt Pardiralli korraldamisse, pakub ennast alati ise vajalikke töid tegema ja on kohal just seal, kus üks kätepaar parasjagu puudu on. Lenna ja Maia-Mari on väga sarnased – aktiivsed ja optimistlikud, kuid igaüks meist võib ühel hetkel murduda ja abi vajada.

Sellisteks puhkudeks kogubki meie liit Pardiralli kaudu raha, et toetada vajadusel lapse ravi, tagada psühholoogiline tugi nii lapsele kui perele, vajadusel ka pikemaajalist teraapiat.

 

Sel aastal korraldab Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit Pardirallit koos Vähiravifondiga Kingitud Elu ja Heategevusorganisatsiooniga Minu Unistuste Päev, et üheskoos tagada väikeste patsientide ravi, raviga kaasnevad vajalikud tugiteenused ja aidata täita nende laste unistusi.

Toeta Sinagi Pardirallil osalevat parti www.pardiralli.ee ja aita kaasa, et igale vähihaigele lapsele oleks tagatud ravi ja seda toetavad tugiteenused.

Soovin toetada