SPORTIK JA LIIKUV BAUHAUS TEGI HEAD

Septembrikuus toimus üliäge BAUHAUSi korporatiivne liikumisväljakutse.bauhaus

BAUHAUS Eesti meeskonnast panustasid sportlikku ettevõtmisse 77 inimest ja BAUHAUS annetas 1 € igalt matka-/ kõndimis- või jooksukilomeetrilt ja 0,50 € rattaga sõidetud kilomeetrilt heategevusele. Väljakutsest võttis osa 16 Euroopa riiki, kus BAUHAUS on esindatud ning iga riik valis ise, millist organisatsiooni toetada.

Kuigi sel aastal kestis väljakutse 2 nädala asemel 1 nädala, oli sel aastal BAUHAUS Eesti poolt kogutud tulu üle 2 korra suurem kui eelmisel aastal: lausa 6400€ ning see summa annetati meie Liidule. BAUHAUS ise on tulemusega väga rahul ja ületasid selle saavutustega isegi mõnda suuremat partnerriiki Euroopas

BAUHAUS kommenteeris ise nii: “Võtsime nõuks aidata vähihaigete laste vanemaid, sest lapse haigestumine on perele raske kogemus ning vajab palju toetust ja mõistmist. BAUHAUS Eesti annetas 2021 aastal Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule väljakutse raamest kogutud 2500 eurot. Sel aastal ületasime endale seatud eesmärgid tublisti ja annetasime lausa 6400€!

Oleme oma väikeste ja suuremate südametega väga tänulikud, et hoolite ja märkate, teete head ja hoiate liikumisega ka enda tervist!

Aitäh BAUHAUSI lahke pere!

https://www.bauhaus.ee/bauhaus-challenge