Toimus toetav seminar “tähelaste” vanematele.

NEED, KEDA ME ARMASTAME JA KELLE KAOTAME, ON ALATI SÜDAMEPAELTEGA ÜHENDATUD LÕPMATUSSE

Toimus toetav seminar “tähelaste” vanematele.

Esimese seminari “Kuidas eluraskustega toime tulla” viis läbi Naatan Haamer, kes on hingehoidja, leina- ja kriisinõustaja ja meile juba tuttav hea inimene. Naatan avas kaotuse ja leina temaatikat ja vastas meie küsimustele. Juturing temaga oli soe ja toetav, praktilised soovitused leinas raskete hetketega toimetulemiseks olid väga abiks.

Teine seminar viis meid helide maailma, nimelt saime oma tunnetega kokku heliterapeut Ketty Heinastu abil.

Heliteraapia oli lamamiskontsert, kus kasutati erinevaid pille (gong, helikausid, tuulekellad ja veel mitmed pillid). Erinevate pillide helid ja vibratsioon aitasid lõdvestuda, leevendada kurbust, muresid ja ärevust, aitasid meie kehal ja meelel liikuda vaimse tervenemise poole.

Peale kahte sisult rasket, avameelset, emotsiooniderikast seminari toimus reflektsioon, ühine juturing, kus veelkord liikusid meie südamed ja hinged, mõistmine, kokkuhoidmine teineteisele lähemale.

Õhtul jätkus mõtete jagamisi ja ka nalja pikaks ajaks, vahepeal käidi kuumas saunas, kus raudnaised tegid esimesel lumel lumeingleid ja mehisemad karuhärrad toksisid basseini jäässe augu ja mõmisesid omi rahuloluohkeid jääkülmas vees.

Nii see esimene seminaripäev ööunne vajuski.

Pühapäeval, peale maistvat hommikuputru, tegime lumises metsas matka õrnas lumesadu. Ikka koos – riburada nagu pardid.

Peale lõunasööki olid pikad, soojad kallistused ja nii me kõik kodude poole teele läksime – sooja südame, lohutatud hinge ja teadmisega – meil on koos nii tore ja hea.

Imemaitsvaid toite ja mugavat ulualust pakkus meile üliäge Luhtre Turismitalu. Aitäh, tore ja usin pererahvas!

tähelapsed tähelapsed2 tähelapsed3