Purdi külaselts kutsub isadepäeval kohvikusse - KOOPIA

11. novemberil ootab Eestimaa südames Järvamaal asuv Purdi külaselts kõiki heategevuslikku isadepäeva kohvikusse. Kohvikuga kogutud tulu annetatakse meie liidule.

Kohvikut saab külastada kell 12 – 16 ning lisaks kohvikule on plaanis palju toredaid tegemisi lastele, näiteks tulevad külla ka piraat ja rääkiv papagoi!

kohvik3

“Kohviku idee tekkis sellest, et meil kõigil, kui mitte lähikonnas, siis tutvusringkonnas, on keegi, kes on sellise valu ja raskusega kokku puutunud, kui pere pisemaid ründab vähk. Vaadates neid vapraid pisikesi inimesi ja nende veel vapramaid vanemaid, tekibki jõuetusetunne. Jõuetus, sest tahaks MIDAGI teha… Kuidagi aidata,” rääkis Purdi Külaseltsi esindaja Merli Kaas, kuidas tekkis kohvikuidee.

Lisaks heategevusele on kohviku eesmärgiks ka pereväärtuste ja ühtsustunde kasvatamine. “Et tulla kokku, teha KOOS. Ja miks mitte, teha koos midagi HEAD!” kirjeldas Merli Kaas.

Tegus külaselts

Purdi külaselts loodi mõned aastad tagasi ja on olnud väga tegusad aastad. “Oleme korraldanud rabamatku, igal aastal on traditsiooniline “Teeme ära” talgupäev. Naistepäevapaiku ja mihklipäeva paiku korraldame vahva külapeo, kuhu kutsume esinema ansambleid, näiteringe kui ka muidu toredaid inimesi. Suviti on meil kontsert-piknikud, kus on esinemas käinud nii Eda- Ines Etti, Jäääär, Koit Toome ja Tõnis Mägi,” kirjeldas Merli Kaas Purdi külaseltsi tegemisi.

Suur-suur tänu Purdi Külaseltsile meie peredele mõtlemast ja liitu toetamast ning soovime edu kõikides tegemistes!

Soovin toetada