Tallinna Kuristiku gümnaasiumi noored toovad lavale surematu Queeni - KOOPIA

Tallinna Kuristiku gümnaasiumi noored on lavale toonud suurejoonelise show-elementidega kontsert-lavastuse “Kuiinluse ehk kuulsuse ahelad,” milles on põimitud üle paarikümne kuulsa Queen´i laulu ja ühe noore mehe lugu kuulsusest, soovidest, armastusest ja sõprusest.
Esitamisele tulevad Queeni surematud hitid “We Will Rock You”, “I Want to Break Free”, “Under Pressure”, “Bohemian Rhapsody”, “We Are the Champions”, “The Show Must Go On” ja paljud teised.
Lavalaudadele astub korraga poolsada noort – nautida saab mitmeid erinevaid soliste, tantsu, näitlemist, valgusmängu ja huumorit.

Tegemist on heategevusliku kontserdiga, kus on võimalik annetuskastidesse jätta endapoolne panus vähihaigete laste toetuseks.

galleryFullImage

Noorim osaleja käib kuuendas klassis

Noorte juhendaja, lauluõpetaja Sirje Vasmann-Perendi sõnul pakub selline suurprojekt noortele suurepärase võimaluse  tunda ennast tegusana, samuti pakub väljakutseid. “Idee selliseks projektiks tuleb iga-aastasest vajadusest pakkuda noortele väga väljakutsuvaid tegevusi muusikavaldkonnas: nii solistidele, koorile, bändiliikmetele… Sellised tegevused hoiavad nad “elusatena” ja õpetavad rohkem kui arvata oskame,” kinnitab Vasmann-Perendi.

Projekti ettevalmistus algas septembris. “Põhiprojektina (läbides Alexela Kontserdimaja mastaapidele uuenduskuuri) kestab Kuiinlus siiani,” kinnitas Vasmann-Perendi, et tööd projektiga jagub.

Kõige noorem kontsert-etendusel osaleja on 6. klassi poiss, kes näitleb. Ülejäänud noored on 8.-12. klassi õpilased.

Heategevus tuleb südamest

“Alati võiks teha head. Ma tunnen end halvasti, kui ma/me ei panusta ka laiemalt. Egotsentrilisus ja kinnised silmad on mulle vastuvõetamatu teema,” räägib Vasmann-Perendi, miks otsustati kontserdiga meie liidule annetusi koguda.

Suur-suur aitäh tublidele koolinoortele! 🙂

Kontserti saab kuulata Alexela kontserdimajas 30. mail kell 19

Rohkem saab noorte suurprojekti kohta lugeda nendelt linkidelt:

Piletilevi info

Facebooki üritus

Hooandja

Vaata ka Ringvaadet (14. mai, umbes 31-32 minutist alates)

Soovin toetada